O mnie

Krzysztof Melcher

O MNIE

Krzysztof Melcher

Krzysztof – gdyby miał być opisany tylko w dwóch słowach to byłyby to: żeglarz i perfekcjonista. Elektryk, mechatronik i logistyk o specjalizacji Lean Manufacturing. Takie połączenie powoduje, że wszelkie prace są zorganizowane na najwyższym poziomie i wykonane z należytą starannością.

Nie ma dla niego wyzwań nie do przeskoczenia. Dobrze zorganizowany, myślący praktycznie i logicznie. Krzysztof jest zawsze punktualny, woli być 15min za wcześnie, niż 1min za późno.

Nie toleruje fuszery i niskiej jakości. Współpracuje z najlepszymi o czym świadczą liczne certyfikaty. Prywatnie – żeglarz, szczęśliwy mąż i ojciec upragnionego syna. Fan Jasona Statham’a i filmu „Transporter”. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony, potrafiący zachować zimną krew.

SIEDZIBA

ul. Powstańców 50/8
41-500 Chorzów

REFERENCJE

“Firma PROelectrics należy do nielicznej grupy firm, które wyróżnia profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Pan Krzysztof jest fachowcem w swojej branży przez duże “F”. Nie tylko zrobi wszystko perfekcyjnie, ale także doradzi jak i co powinno być zrobione. Wiem o czym mówię, gdyż miałem doświadczenie z niejednym “fachowcem”, a to co reprezentuje Pan Krzysztof jest naprawdę godne polecenia.
Szczerze i bez obaw mogę polecić tą firmę!!!

P.s. Specjalnie napisałem, że bez obaw mogę polecić tą firmę, gdyż zapewne wielu z Was miało czasami przykre doświadczenia dotyczące poleceń. Tutaj się o nic nie obawiam.”

Bardzo wysoka jakość wykonania, terminowość i świetne podejście do klienta.

Pan Krzysztof wraz ze współpracownikami wykonał dla nas pełną instalację w nowo wybudowanym budynku pod system domu inteligentnego GRENTON, jak również okablowanie pod internet, kamery, rozbudowany system alarmowy (wraz z montażem) i telewizję. Całość przebiegła bardzo sprawnie, instalacja jest przemyślana, bardzo dobrze wykonana i zbudowana pod nasze potrzeby.

Otrzymujemy także pomoc po zakończeniu prac, żadne z naszych pytań nie pozostaje bez odpowiedzi, Pan Krzysztof zawsze znajdzie czas i doradzi. Zdecydowanie polecamy współpracę z PROelectrics.“

Zdecydowanie polecam Pana Krzysztofa i jego pracowników z PROelectrics ! Widać, że panowie pracują z pasją i sprawia im to przyjemność, a po zakończeniu na ich twarzach widać satysfakcję z dobrze zrobionej roboty. Jako klient jestem bardzo zadowolony z wykonanej instalacji! Panowie służą dobrą radą i pomocą także po zakończeniu:) Budowa Mikołów, pozdrawiam

“Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, program “uszyty na miarę” potrzeb salonu fryzjerskiego, miła i sprawna obsługa. POLECAM ZDECYDOWANIE”

„Pełen profesjonalizm i estetyka. Zamontowano u nas system sterowania markizą zewnętrzną na balkonie. Sterowanie odbywa się za pośrednictwem napisanego programu uwzględniającego nasłonecznienie i temperaturę. Sterowanie może się odbywać także za pomocą aplikacji w telefonie z każdego miejsca na ziemi gdzie jest internet. To samo tyczy się sterowanej z aplikacji lampki. System ma wielkie możliwości. Można pod niego podpiąć wiele różnych urządzeń którymi można sterować zlanie. Świetną sprawą są również sterowniki do kaloryferów. Bez wstawania z łóżka, lub jadąc do domu można ustawić odpowiednią temperaturę. Cała technologia bardzo funkcjonalna i z nieograniczonymi możliwościami. Ogólnie fachowe doradztwo i ogromna wiedza. Polecam Serdecznie !!!”

„Pełen profesjonalizm, przemyślane rozwiązania i innowacyjne pomysły, które idealnie wpasowują się w dzisiejsze realia XXI wieku pełne technologii i inteligentnych rozwiązań! Polecam!”

„Pełen profesjonalizm! Wszystko zrobione sprawnie, starannie i rzetelnie. Dla Krzysztofa nie ma rzeczy niemożliwych! Nawet 30letnia instalacja elektryczna go nie przerażała! Polecam z całego serca.”

“Polecam tego śląskiego rzemieślnika. Solidne i szybkie działanie a zarazem przystępne ceny za świadczone usługi. Raz jeszcze POLCEAM !!!”

„Profesjonalista w każdym calu, wie o czym mówi i wie co robi. Z czystym sumieniem polecam gdyż wiedza i doświadczenie idzie w parze z estetyką i etyką! Na pewno nie wpuści klienta w koszta”

„Bardzo polecam,usługa była wykonana sprawnie,rzeczowo i bezpiecznie.Pan Krzysztof jest zdecydowanie godny polecenia.”