PROelectrics

FOTOWOLTAIKA

Zajmując się instalacjami kompleksowo od A-Z oferujemy naszym klientom również montaż instalacji fotowoltaicznej. Wykonując je jako dopełnienie naszych instalacji a nie jako główną gałąź naszej działalności możemy sobie pozwolić na zaoferowanie Państwu instalacji na podzespołach o najwyższej sprawności. Dodatkowo jeśli już jesteś naszym klientem to poprzez integrację z systemem inteligentnego domu będziemy optymalnie zarządzali nadwyżką produkowanej energii. Najwyższa sprawność instalacji fotowoltaicznej oraz odpowiednie zarządzanie wyprodukowaną energią to najlepsza droga do optymalizacji rachunków za energię i najszybszy zwrot inwestycji.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

ikonka13@4x

Zajmujemy się wszystkimi instalacjami prądowymi od A-Z, nie tylko fotowoltaiką.

ikonka13@4x

Nie jest to główna gałąź naszej działalności, więc stawiamy na jakość, sprawność i optymalizację. Nie na ilość wykonanych instalacji w miesiącu.

ikonka13@4x

Jesteśmy pierwszym gwarantem całej instalacji oraz dajemy gwarancję na poprawny montaż dekarski.

ikonka13@4x

W przypadku uszkodzenia falownika w ciągu 24h otrzymasz nowy, utrzymując ciągłość produkcji energii.

ikonka13@4x

Integrujemy instalację fotowoltaiczną z systemem inteligentnego domu optymalizując produkcję tak, aby jak najmniej trafiało do sieci.

ikonka13@4x

Najsprawniejsze podzespoły instalacji powodują szybszy zwrot inwestycji oraz większe uzyski.

ikonka13@4x

Załatwiamy wszystkie formalności.

ikonka13@4x

Cechuje nas odpowiedzialność, estetyka oraz szeroki zakres wiedzy i doświadczenia z wszystkich prądowych instalacji.

ikonka13@4x

Podczas pracy zachowujemy ład i porządek.

Fotowoltaika, słyszymy o niej na każdym kroku, reklamy i telefony nas bombardują, ma tyle samo zwolenników jak i przeciwników. Znając mocno temat uważamy, że jest niezbędna w każdym gospodarstwie. Właściwie dobrana i zamontowana nie może się nie opłacać. Mimo zmieniających się przepisów na mniej korzystne, sama w sobie dalej jest najlepszym sposobem na obniżenie rachunków za energię. Jeśli pójdziemy o krok dalej i połączymy ją z pompą ciepła, samochodem elektrycznym i magazynem energii a nadwyżką energii będziemy zarządzać poprzez system inteligentnego domu to robi się już bardzo ciekawie! Pompa ciepła jest zrekompensowana, samochód jeździ za darmo, wieczorem dom zasilany jest z powerwalla, a gdy wystąpi awaria sieci to nawet tego nie odczuwamy unikając tym samym największej szkody, czyli rozmrożonej lodówki.

Krzysztof Melcher
właściciel firmy PROelectrics