PROelectrics

Profesjonalne szkolenia

Jeśli jesteś świeżym instalatorem systemów inteligentnego domu lub elektrykiem, który cały czas się rozwija i chce poszerzyć swój zakres usług. Albo po prostu inwestujesz w siebie, to zapraszam Cię na organizowane przeze mnie dwa szkolenia.

  • Wykonanie kompletnej instalacji inteligentnego domu.
  • Wykonanie kompletnej rozdzielnicy inteligentnego domu.

Szkolenia są jednodniowe (sobota) w formie warsztatów, organizowane cyklicznie średnio raz na 3 miesiące w kameralnych grupach do 10 osób. Na szkoleniu otrzymasz wiedzę bezpośrednio ode mnie, którą zdobyłem tworząc w pełni inteligentne domy moich klientów. Podzielę się z Tobą doświadczeniem, sprawdzonymi rozwiązaniami oraz swego rodzaju technikami pracy, które pozwolą Ci wykonać instalację poprawnie, kompletnie oraz bezkompromisowo. Poruszymy tematy okablowania, optymalizacji materiałów i topologii prowadzenia przewodów, przerobimy najczęstsze problemy oraz ich rozwiązania. Nie zabraknie również czasu ani odpowiedzi na Twoje pytania.

Koszt każdego modułu to 3600zł netto.

Po szkoleniu otrzymujesz certyfikat poświadczający Twoje kwalifikacje oraz praktyczny prezent, który przyda Ci się na każdej inwestycji. Cena szkolenia obejmuje również poczęstunek kawowy oraz obiad.

Co zyskujesz?

ikonka13@4x

Zaraz po szkoleniu możesz śmiało wykonać kompletną instalację lub rozdzielnicę inteligentnego domu.

ikonka13@4x

Poszerzysz zakres usług.

ikonka13@4x

Będziesz pracował wydajniej i pewniej.

ikonka13@4x

Stworzysz bezpieczny i dobrze działający Smart Home.

ikonka13@4x

Zoptymalizujesz czas pracy i koszty, poprzez poprawne topologie i użyte materiały.

ikonka13@4x

Zminimalizujesz nerwy i komplikacje spowodowane nieprawidłowym działaniem komponentów, ponieważ zrobisz to dobrze..

ikonka13@4x

Nabierzesz pewności siebie w poważnych i kompletnych Smart Home’ach.

ikonka13@4x

Zyskasz prestiż i uznanie w branży będąc przykładem dla innych.

ikonka13@4x

Zyskasz większą liczbę klientów co przełoży się na Twoje zyski.

Dlaczego moje szkolenie a nie inne?

Teraz będzie trochę od kuchni. Podstawowa różnica jest taka, że na szkoleniach nie mówię o wyidealizowanych przykładach oraz wizjach producentów inteligentnego domu. Mówię jak jest naprawdę na inwestycjach i co zrobić żeby wszystko czego potrzebuje klient po prostu działało. Sama praktyczna wiedza zdobyta przez prawie 10 lat na kilkudziesięciu a może i już setce klientów na różnych systemach. To nieprzespane noce w poszukiwaniu rozwiązań, utopione ciężkie pieniądze żeby tylko wyprowadzić temat na prostą i zrealizować założone cele dla klienta. Nie raz walczyłem z czymś parę dobrych miesięcy ale nie odpuszczając zdobyłem wiedzę, która pozwala mi teraz na wykonywanie prestiżowych projektów.

Na szkoleniu nie będę Cię uczył ucinania kabelka i zarabiania tulejki jak to na innych popularnych szkoleniach. Nie będę też tłumaczył jak działa różnicówka – dlaczego? Dlatego, że przychodzisz do mnie po więcej, a nie po to co można zobaczyć na portalach społecznościowych.

Krzysztof Melcher
właściciel firmy PROelectrics