PROelectrics

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zgraną drużyną specjalizującą się w budowie inteligentnych domów, całych domów. Całych to znaczy, że integrujemy wszelkie osobne systemy czy też urządzenia w jeden inteligentny budynek, który cechuje wysoki komfort, bezpieczeństwo i praktyczność. Uwielbiamy trudne i zaawansowane projekty gdzie możemy wykazać się naszą wiedzą i umiejętnościami. Oprócz tego oczywiście wykonujemy w pełni funkcjonalne i niezawodne instalacje elektryczne, monitoringi, alarmy, stacje ładowania pojazdów i instalacje fotowoltaiczne. Nasz zespół to osoby z pasją, uprawnieniami i certyfikatami.

business-google-account-organization-service-png-favpng-sUuKmS4aDNRzxDKx8kJciXdFp

Krzysztof

Mechatronik, elektryk, logistyk, programista, złota rączka. Głowa firmowej rodziny. Jak nikt zna wszystkie cegiełki inteligentnego domu i wszystkiego co tylko ma kabelki. Punktualny, pedantyczny i nietolerujący fuszery. Jego zamiłowanie do Lean Manufacturing przekłada na firmę i jej organizację. Otwarty na nowe rozwiązania, głodny wiedzy i nie przestający się uczyć. Krzysztof jest osobą, która zawsze zachowuje zimną krew i wytycza drogę do celu. Połączenie jego cech powoduje, że wszelkie prace są zorganizowane na najwyższym poziomie, a każda inwestycja jest dopięta na ostatni guzik.

Prywatnie – żeglarz, miłośnik motoryzacji. W wolnych chwilach upala swoim Jeepem w błocie po klamki.

business-google-account-organization-service-png-favpng-sUuKmS4aDNRzxDKx8kJciXdFp

Andrzej

Mechatronik, elektryk, elektronik, informatyk i programista. „One man army”, człowiek od zadań specjalnych nie uznający słowa „nie da się”. Spełniając życzenia programowe klientów, jednocześnie tworzy plany już kolejnych. Do śniadania podłącza rozdzielnicę, do obiadu podpina klimatyzację po ModBusie, a do kolacji lutuje własne moduły. Kiedy wszyscy śpią wgrywa poprawki, aktualizuje bazy interfejsów i tworzy nowe rozwiązania.  Zawsze aktywny, pełny niekonwencjonalnych pomysłów, które wdraża w ciszy, pełnym skupieniu i bez rozgłosu. Andrzeja cechuje wewnętrzny spokój, kreatywność i konsekwentność. Jak mówią klasyki – „to bohater, na którego nie zasługujemy”.

Prywatnie – fotograf, amator wędrówek i żeglarstwa.

business-google-account-organization-service-png-favpng-sUuKmS4aDNRzxDKx8kJciXdFp

Łukasz

Elektryk, informatyk, instalator. Ciężki sprzęt i misje specjalne to jego drugie imię. Nie boi się żadnej brudnej roboty. Kucie, wiercenie, otworowanie, bruzdowanie ma we krwi. Mimo ciężkiego frontu robót zawsze pozostawia po sobie porządek i ład. Znający się na fachu, zawsze na stanowisku, pracowity i wszechstronny. Łukasz jest na budowach od początku do końca. Od ciężkich prac, montażów monitoringów, alarmów, fotowoltaiki, WLZ-tów, po gniazdka i lampy.

Prywatnie – grafik i artysta. Wewnętrzny spokój odzyskuje na rybach i podczas renowacji starych mebli.

business-google-account-organization-service-png-favpng-sUuKmS4aDNRzxDKx8kJciXdFp

Karol

Elektryk, instalator. Człowiek „nie ma problemu”. Cokolwiek mu się zleci to wykona to bez zająknięcia. Przebicie przez strop – nie ma problemu, ułożenie 200 przewodów – nie ma problemu, osadzenie 300  puszek – nie ma problemu, pozamiatanie całej inwestycji na błysk po skończonych pracach – nie ma problemu. Dla klienta niewidoczny, ale jego pracę widać wszędzie. Razem z Łukaszem tworzą roboczy duet do zadań specjalnych. Pracowity, sumienny i zaprzyjaźniony z gwoździarką.

Prywatnie – fotograf sportowy z prasowymi sukcesami, zagorzały fan i członek klubu żużlowego Śląsk Świętochłowice. Amator górskich wędrówek.

business-google-account-organization-service-png-favpng-sUuKmS4aDNRzxDKx8kJciXdFp

Mateusz

Elektryk, instalator, budowlaniec, złota rączka. Tak jak Tomasz, będzie opiekunem Twojej inwestycji i przeprowadzi Cię przez etap instalacji jak dziecko za rączkę. Ustalając z nim zmiany projektowe i potrzeby Mateusz jest gwarancją ich wdrożenia. Duże doświadczenie z branży budowlanej pomaga mu przewidzieć wiele kroków do przodu. Mateusz jest osobą życzliwą, uśmiechniętą i skłonną do pomocy.

Prywatnie – majsterkowicz, miłośnik terrarystyki. W wolnych chwilach zamyka się w garażu oddając się wszelkim pracom manualnym.

business-google-account-organization-service-png-favpng-sUuKmS4aDNRzxDKx8kJciXdFp

Jonatan

Elektryk, specjalista systemów zacieniania, instalator. Kiedy zapytasz się Jonatana co u niego słychać, usłyszysz – „Wszystko dobrze, niekończące się pasmo samych sukcesów”. Ambitny z wysokimi aspiracjami. Ogromny fan narzędzi i rozwiązań Milwaukee. Wykonując swoją pracę stawia na jakość i ergonomię. Jonatan jest osobą nadzwyczajnie pozytywną i kontaktową. Nikt nie wykonuje inteligentnego domu z takim uśmiechem jak on.

Prywatnie – miłośnik Yerby, sportów rowerowych oraz motoryzacji.

business-google-account-organization-service-png-favpng-sUuKmS4aDNRzxDKx8kJciXdFp

Alicja

Jako jedyna wie co gdzie jest i potrafi sięgnąć pamięcią na kilka lat wstecz. Jeżeli na coś nie masz czasu albo ochoty się tym zająć to Alicja odpowiednio Cię zmobilizuje. Dokumenty, faktury, rozliczenia i firmowe doradztwo to jej codzienność. Jako jedyna kobieta na pokładzie dba o męskie ego oraz żołądek każdego członka zespołu. Organizowane firmowe meetingi z jej kateringiem przyćmiewają nawet kolacje w pałacu Buckingham. Alicja jest bardzo dobrze zorganizowaną osobą, wielozadaniową oraz niezastąpioną.

Prywatnie – żona Krzysztofa, lingwista i filolog włoski, miłośniczka robótek ręcznych, maszyny do szycia, makramy i scrapbookingu.